Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky, Litomyšl

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky

Společnost West Cargo Spedition, s.r.o.

Místo pracoviště Havlíčkova 1118, Litomyšl
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky (Havlíčkova 1118, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce se stávajícími klienty, aktivní vyhledávání nových zákazníků, samostatné plánování a organizování přeprav, zpracování cenových nabídek, dohled nad průběhem přepravy a řešení případných reklamací
POŽADAVKY: samostatnost, schopnost řešit krizové situace
NABÍZÍME: provize z uzavřených přeprav, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti West Cargo Spedition, s.r.o.

West Cargo Spedition, s.r.o.
Havlíčkova 1118
Litomyšl
57001
IČO: 8866856
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Havlíčkova 1118 1118
Litomyšl