Pracovník/nice oddělení technické podpory - ostatní strojírenští technici, Nekoř

Výroba a provoz / Pracovník/nice oddělení technické podpory - ostatní strojírenští technici

Společnost MECAWEL spol. s r.o.

Místo pracoviště Nekoř 281, Nekoř
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/nice oddělení technické podpory - ostatní strojírenští technici (Nekoř 281, Nekoř)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za svěřenou agendu v rámci oddělení technické podpory - zaměřeno především na montáž
- realizace a administrace technických změn jak externích (od zákazníka), tak interních
- údržba stávající dokumentace - výkresy, kusovníky, montážní návody
- vytváření nové dokumentace
- spolupráce s ostatními odděleními při zavádění nových výrob
- řešení technických problémů - spolupráce se zákazníky a dodavateli
- podpora oddělení kvality při řešení reklamací
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na stejné či obdobné pozici výhodou
- NJ příp. AJ výhodou
- schopnost orientovat se v technické dokumentaci a navrhovat zlepšení
- samostatnost, rozhodnost, schopnost týmové práce
NABÍZÍME:
- po zkušební době ind. nárůst mzdy
- flexibilní pracovní dobu
- podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAKT: telefonicky (6.00 - 14.30) nebo email

Informace o společnosti MECAWEL spol. s r.o.

MECAWEL spol. s r.o.
Nekoř 281
Nekoř
56163
IČO: 46506713
aktualizováno před více než 2 roky