Prodavač/ka maso - uzeniny - prodavači potravinářského zboží, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka maso - uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Jana Zajíce 712, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka maso - uzeniny - prodavači potravinářského zboží (Jana Zajíce 712, Pardubice)

Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek.
Práce i o víkendu.
Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Jana Zajíce 712
Pardubice
53012
IČO: 26790203
aktualizováno před asi 2 roky