Prodavač/ka - prodavači potravinářského zboží, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/ka - prodavači potravinářského zboží

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Karla IV. 2749, Pardubice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/ka - prodavači potravinářského zboží (Karla IV. 2749, Pardubice)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. příjme do svého týmu na prodejně v Pardubicích PRODAVAČE/PRODAVAČKU (prodejna se nachází v objektu Penny).
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- nabídka a prodej masa, uzenin, lahůdek a dalšího sortimentu
- krájení a doplňování zboží do pultů
- prezentovat zboží v pultech
- obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- práce v novém, zmodernizovaném, čistém prostředí
- práce na dvě směny - ranní/odpolední + směna o víkendu
- péče o vzhled a čistotu prodejny
Požadavky na kvalifikaci:
- ochota pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
- praxe s prodejem zboží
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost
Nabízíme:
- Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
- Práci ve stabilní české společnosti
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
- Odměna za výročí narození
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Multisport karta
- Zaškolení na prodejně
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 18:00) nebo osobně na prodejně Karla IV. 2749, Pardubice (pracovní den do 13h).

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Karla IV. 2749
Pardubice
53002
IČO: 61250988
aktualizováno před 22 dny