Provozní zámečníci, údržbáři, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Provozní zámečníci, údržbáři

Společnost OPOP spol. s r. o.

Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečníci, údržbáři (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI
Koho přesně hledáme?
Zkušeného člověka z údržby, který:
- už na této či obdobné pozici ve výrobě pracoval a umí si poradit
- má zkušenosti se seřizováním výrobních strojů a zařízení
- má znalost problematiky údržby strojního zařízení
- je samostatný, pečlivý, spolehlivý a manuálně zručný
Náplň práce: zajišťování běžné údržby a oprav strojů a zařízení, případně řešení mimořádné údržby, zajišťování kontrol, oprav, revizí, i ve spolupráci s externími dodavateli.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, poukázky Flexipass, věrnostní odměny, penzijní připojištění, výhodné volání, firemní akce.
První kontakt: e-mailem na

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 47674105
aktualizováno před více než rokem