Referent/referentka ekonomického úseku - všeobecní administrativní pracovníci, Frýdek-Místek

Administrativa / Referent/referentka ekonomického úseku - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/referentka ekonomického úseku - všeobecní administrativní pracovníci (Frýdek-Místek)

z:14/3/2024 a:4/4/2024
Náplň práce:
- zpracování předpisů úhrad za užívání bytů a garáží
- zpracování sald měsíčních záloh, ručních zápočtů, ruční dohledávání a rozpis dluhů, SIPO. - zpracování vyúčtování služeb a zúčtovatelných příspěvků.
Požadujeme:
- zkušenosti s vedením účetnictví a dobrou komunikativnost.
Nabízíme:
- po zapracování změna pracovního poměru na dobu neurčitou.
- stravenky, 1 týden dovolené nad ZP.
Životopisy zasílejte emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku

Frýdek-Místek

IČO: 90891
aktualizováno před 25 dny