Referenti sociálně-právní ochrany dětí - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), Český Těšín

Zdravotnictví / Referenti sociálně-právní ochrany dětí - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Město Český Těšín

Místo pracoviště Pod Zvonek 875, Český Těšín
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 22 980 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referenti sociálně-právní ochrany dětí - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Pod Zvonek 875, Český Těšín)

Stručný popis pracovní pozice:
Realizace činností sociálně-právní ochrany dětí v souladu se zákonem č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění, zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění a souvisejícími předpisy.

Požadované vzdělání:
- ukončené VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku

Požadavky na uchazeče:
- znalost platné legislativy v oblasti sociálně-právní ochrany dětí
- praxe v sociálně-právní ochraně u územního samosprávného celku vítána
- uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet)
- flexibilita, asertivita
- schopnost samostatné i týmové práce
- organizační a komunikační schopnosti
- pečlivost, důslednost a psychická odolnost
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Způsob kontaktu: podat přihlášku do výběrové řízení dle pokynů na stránkách města: https://www.tesin.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-dle-zak-c-312-2002-sb-na-obsazeni-pracovniho-mista-referent-socialne-pravni-ochrany-deti/d-10108

Informace o společnosti Město Český Těšín

Město Český Těšín
Pod Zvonek 875
Český Těšín

IČO: 297437
aktualizováno před asi 2 roky