Řezník/řeznice - řezníci a uzenáři, Pardubice

Výroba a provoz / Řezník/řeznice - řezníci a uzenáři

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Karla IV. 2749, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezník/řeznice - řezníci a uzenáři (Karla IV. 2749, Pardubice)

Nástup možný IHNED.
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA/-CI do své prodejny v Pardubicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
- Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- Kontrola kvality, čerstvosti zboží
- Dodržování hygienických zásad
- Dodržování pravidel HACCP
- Komunikace a obsluha zákazníků
- Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
- Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost, zručnost a pečlivost
Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Multisport kartu
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- Odměna za výročí narozenin
- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- Lázně
- Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP
- Zaškolení na prodejně
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 18:00) nebo osobně (Karla IV. 2749, 530 02 Pardubice).

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Karla IV. 2749
Pardubice
53002
IČO: 61250988
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Řezník/řeznice - řezníci a uzenáři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Karla IV. 2749 2749
Pardubice