Seřizovač automatických lisů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Písek

Výroba a provoz / Seřizovač automatických lisů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost s. n. o. p. cz a.s.

Místo pracoviště Stanislava Maliny 452, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 700 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač automatických lisů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Stanislava Maliny 452, Písek)

POŽADUJEME:
- SŠ, SOU technického směru
- Praxe ve výrobě min. 2 roky
- Základní znalost práce na PC
- Zodpovědnost, zručnost, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Seřizování výrobních strojů podle technických postupů
- Řízení průběhu prací ve výrobním sektoru automatických lisů
- Vyplňování výrobní dokumentace.
NABÍZÍME:
- Měsíční bonusy, příspěvky na dopravu, energie
- 5 týdnů dovolené
- Stravování zdarma přímo v závodě
- Další benefity dle kolektivní smlouvy a odpracovaných let.
První kontakt: Mgr. Kalábová Vendula, tel.: 382 901 301 (všední dny 8-15 hod.), e-mail: nebo osobně na uvedené adrese.

Informace o společnosti s. n. o. p. cz a.s.

s. n. o. p. cz a.s.
Stanislava Maliny 452
Písek
39701
IČO: 63998203
aktualizováno před 6 měsíci