Servisní technici - strojní - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení, Vsetín

Výroba a provoz / Servisní technici - strojní - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost DUST SERVICE s.r.o.

Místo pracoviště 4. května 272, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici - strojní - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (4. května 272, Vsetín)

Náplň práce: servis průmyslové filtrace po celé ČR
Požadujeme: ŘP sk. B, svářečský průkaz.
Nabízíme: stravenky.
První kontakt: telefonicky na čísle 604 578 948 v pracovní dny od 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem na
Ov.tel.: 27.6.

Informace o společnosti DUST SERVICE s.r.o.

DUST SERVICE s.r.o.
4. května 272
Vsetín
75501
IČO: 25638467
aktualizováno před téměř 2 roky