Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 850, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 582 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Zašovská 850, Valašské Meziříčí)

SKLADNÍCI

NÁPLŇ PRÁCE: navádění údajů do skladového informačního systému, doplňování materiálu do pracovních stolů a příručních regálů, vykonává práce spojené s příjmem, skladováním a vdejem komponentů, hotových výrobků, režijního mateirálu a obalového materiálu
POŽADUJEME: min. 2 roky praxe na obdobné pozici, oprávění na VZV
NABÍZÍME: příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, další zaměstnancké benefity (systém Cafeterie, firemní stravování, poukázky Flexi pass, firemní akce)
První kontakt: telefonicky na čísle 571 686 119 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na

Informace o společnosti SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Zašovská 850
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25640551
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz