Sociální pracovník/ce - terénní služba domino valašské meziříčí - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Valašské Meziříčí

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - terénní služba domino valašské meziříčí - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita Valašské Meziříčí

Místo pracoviště Zámecká 921, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 12 750 - 13 700 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - terénní služba domino valašské meziříčí - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Zámecká 921, Valašské Meziříčí)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - TERÉNNÍ SLUŽBA DOMINO Valašské Meziříčí
POŽADUJEME: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré organizační a řídící schopnosti, sociální cítění a porozumění, psychická odolnost a pozitivní přístup bez předsudků vůči lidem bez domova, požadujeme vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce, neobejdete se bez čistého trestního rejstříku, dobrého zdravotního stavu a
ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: budete vykonávat pozici sociálního pracovníka v Terénní službě Domino,
budete komunikovat s klienty a poskytovat základní poradenství v oblasti bydlení a práce, provádět sociální šetření u klientů, zajišťovat informace a podklady pro sociální práci, poskytovat sociální službu klientům přímo v terénu, budete zprostředkovávat klientům další návazné služby a spolupracovat např. s úřady, lékaři apod., budete pomáhat s vyřizováním dávek, důchodů a osobních dokladů, poskytovat krizovou potravinovou a materiální pomoc.
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu,
tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb, budete se moci dál vzdělávat
v oblastech, které vás zajímají a jsou pro vaši práci i váš rozvoj důležité, 50% pracovní úvazek, doba určitá, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, roční odměny, pružnou pracovní dobu,
základní nástupní mzdu při zkráceném úvazku ve výši 12750,- Kč až 13700,- Kč, po zkušební době její navýšení formou osobního příplatku až do výše 16%.
Zeptejte se více: Jaroslav Došek, tel. 733 741 678, e-mail:
Co od Vás potřebujeme: strukturovaný životopis, motivační dopis.
Písemné nabídky zasílejte personalistce p. Kladivové Romaně, tel. 735 700 980, e-mail: případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Charita Valašské Meziříčí

Charita Valašské Meziříčí
Zámecká 921
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 47997885
aktualizováno před asi 2 roky