Svět hor - vyřizování objednávek z eshopu, práce na outdoorové prodejně - odborní asistenti v administrativě, Jihlava

Administrativa / Svět hor - vyřizování objednávek z eshopu, práce na outdoorové prodejně - odborní asistenti v administrativě

Společnost Martin Pejša

Místo pracoviště Čajkovského 594, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Svět hor - vyřizování objednávek z eshopu, práce na outdoorové prodejně - odborní asistenti v administrativě (Čajkovského 594, Jihlava)

ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK!

Pracovní doba: možnost výběru ze 2 variant.
varianta 1: střídání ranní a odpolední po týdnu 6 - 10 a 13:30 - 17:30, sobota 8 - 12 jednou za 3 týdny. nebo varianta 2 : pouze odpolední 13:30 - 17:30, sobota 8 - 12 jednou za 3 týdny.

Náplň práce:
- vyřizování objednávek z eshopu (fakturace přes účetní systém Pohoda),
- komunikace se zákazníky e-shopu - obsluhování zákazníků na prodejně a pomoc s výběrem zboží
- práce spojená se zásobováním obchodu zbožím (vše přes PC, skladové hospodářství v systému Pohoda)

Nabízíme - odpovídající ohodnocení s možností růstu platu v závislosti na samostatnosti a výkonu

Požadujeme: - nutná uživatelská znalost práce na počítači
- velkou výhodou zájem o obor - aktivní trávení času v přírodě – kempování, turistika,..)
- příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
- pečlivý a zodpovědný přístup k práci
- nutný dobrý zdravotní stav

Pokud máte o tuto pozici zájem, prosím nejdříve o zaslání životopisu e-mailem.

Informace o společnosti Martin Pejša

Martin Pejša
Čajkovského 594
Jihlava
58601
IČO: 74276671
aktualizováno před asi 2 roky