Technik investic / konstruktér - strojírenští technici, Vrdy

Výroba a provoz / Technik investic / konstruktér - strojírenští technici

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik investic / konstruktér - strojírenští technici (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Příprava a realizace projektů v oblasti technického rozvoje našich výrobních závodů. Zpracování technické dokumentace. Práce v projektovém týmu.

Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření (strojní). Znalost software Autodesk AutoCad. Výhodou znalost software Inventor / Solid Works / Solid Edge. Samostatnost, důslednost, komunikativnost. Pracovní pozice vhodná pro absolventy.

Nabízíme: Práce na HPP. Mzda 30.000 - 40.000 Kč (mzda + osobní ohodnocení). Školení a zvyšování kvalifikace a odbornosti. Flexibilní pracovní doba. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Místo výkonu práce: Vrdy, Havlíčkův Brod, Pardubice, Praha, Tovačov

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus.

V případě zájmu pište na uvedený email, volejte v době 7,00 - 14,30 hodin, nebo se dostavte osobně.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před asi 2 roky