Technik/technička bozp a po - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií, Pardubice

Výroba a provoz / Technik/technička bozp a po - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Společnost SYNPO, akciová společnost

Místo pracoviště S. K. Neumanna 1316, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička bozp a po - technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (S. K. Neumanna 1316, Pardubice)

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- zajišťování pracovní činnosti v oblasti BOZP, činnosti technika PO, pracovní činnosti v oblasti ŽP,
- sledování a dodržování právních a ostatních předpisů BOZP, PO, ŽP vztahující se k činnostem společnosti,
- školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, ŽP
- spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání,
- jednání s kontrolními a dozorovými orgány na úseku BOZP a PO
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání s praxí v této oblasti
- odborná způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb.
- odborná způsobilosti v oblast požární ochrany podle zákona č. 133/1985 Sb.,
- samostatnost, zodpovědnost
Mzda dle praxe a zkušeností.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti SYNPO, akciová společnost

SYNPO, akciová společnost
S. K. Neumanna 1316
Pardubice
53002
IČO: 46504711
aktualizováno před 4 měsíci