Topič - obsluha vysokotlakých kotlů - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv), Pardubice

Výroba a provoz / Topič - obsluha vysokotlakých kotlů - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Společnost Synthesia, a.s.

Místo pracoviště Semtín 103, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Topič - obsluha vysokotlakých kotlů - obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) (Semtín 103, Pardubice)

Pracovní náplň:
- obsluha vysokotlakých parních kotlů spalujících uhlí, plyn a biomasu (rekonstrukce kotelny dokončena v roce 2019)
- řízení provozu vysokotlakých parních kotlů prostřednicvím automatických řídících systémů z velínu kotelny
- obsluha zařízení v souladu s platnými provozními předpisy
- zajištění řádného a bezporuchového provozu kotelny
- kontrola technického stavu zařízení kotelny, udržování pořádku na pracovišti
- zabezpečení provozu kotelny ve čtyřsměnném nepřetržitém provozu
Požadujeme:
- ÚSO obor strojní
- spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce a rozhodování
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu
- topičský průkaz pro kotle II. nebo I. třídy výhodou
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- příspěvek na firemní benefity až 20.000 Kč ročně (Cafeterie, Multi Sport a další)
- mimořádné odměny
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt:
- e-mailem
- telefonicky v pracovní dny 7.00 - 14.00
- osobně každou středu v 8.00 - Hlavní vrátnice Semtín

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Synthesia, a.s.

Synthesia, a.s.
Semtín 103
Pardubice
53002
IČO: 60108916
aktualizováno před 3 měsíci