Vedoucí barista pro mobilní kavárnu doppiecoffee - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí barista pro mobilní kavárnu doppiecoffee - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Matěj Machač

Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí barista pro mobilní kavárnu doppiecoffee - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Pardubice)

Náplň práce: kontrola a objednávání surovin; kontrola brigádníků (latte art, zaškolování, čistota...); příprava a prodej nápojů Latte art - zaučíme; závoz a příprava kaváren; vykouzlit lidem na tvářích úsměv; popovídt si se zákazníky; občasná výpomoc pro e-shop www.kavadokapsy.cz
Požadujeme: chuť pracovat, nebát se komunikovat a usmívat se
Nabízíme: pěkná dýška, úžasný kolektiv, možnost podílet se na inovaci a rozvoji mobilních kaváren a e-shopu, netradiční pracovní prostřed

Nástup možný dle domluvy
Životopis s průvodním dopisem zašlete na
Další informace na telefonu v době 9.00- 16.00

Informace o společnosti Matěj Machač

Matěj Machač

Pardubice

IČO: 76675190
aktualizováno před asi rokem