Zdravotní laborant/ka - zdravotní laboranti, Kladno

Zdravotnictví / Zdravotní laborant/ka - zdravotní laboranti

Společnost Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.

Místo pracoviště Jana Palacha 1636, Kladno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní laborant/ka - zdravotní laboranti (Jana Palacha 1636, Kladno)

Požadujeme:
- předchozí zkušenost na obdobné pozici - výhodou,
- řidičský průkaz sk. B,
- uživatelskou znalost MS Office, zejména Excel,
- samostatnost, zodpovědnost,
- pečlivost a smysl pro detail,
- komunikativnost a příjemné vystupování,
- schopnost pracovat i ve shonu nebo v časovém presu,
- zájem o různorodou práci.
Výhodou je ukončené specializační vzdělávání.

Náplň práce:
- práce v biochemické sekci laboratoře,
- vedení evidence laboratorních diagnostik,
- komunikace se servisními organizacemi,
- související administrativa v laboratoři,
- spolupráce s kolektivem řidičů.

Nabízíme:
- různorodou a zajímavou práci u stabilní společnosti ve zdravotnictví,
- smlouvu na hlavní pracovní poměr (navýšení mzdy po uplynutí zkušební doby),
- 25 dní dovolené,
- přátelský kolektiv,
- školení a vzdělávání, firemní akce,
- variabilní pracovní dobu (od 6:00 - 14:30, od 7:30 - 16:00, od 9:00 - 17:30 hod.).

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Informace o společnosti Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.

Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.
Jana Palacha 1636
Kladno
27201
IČO: 25230271
aktualizováno před téměř 2 roky