Dělník/nice v elektrotechnice - montážní dělníci elektronických zařízení, Jablonné nad Orlicí

Výroba a provoz / Dělník/nice v elektrotechnice - montážní dělníci elektronických zařízení

Společnost Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/nice v elektrotechnice - montážní dělníci elektronických zařízení (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž kabelových svazků, kontrola polotovarů, zpracování komponentů
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME: 105 - 157 Kč/hod., práci na hlavní pracovní poměr, zázemí zahraniční společnosti, příspěvek na stravování, odměna za docházku
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
KONTAKT: telefonicky 7.30 - 14.30 hodin, e-mailem nebo osobně na pracovišti 7.30 - 14.30 hodin

Informace o společnosti Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Schulte Automotive Wiring s.r.o.
Nádražní 206
Jablonné nad Orlicí
56164
IČO: 28808177
aktualizováno před více než rokem