Kuchař/ka a práce spojené s provozem horského hotelu vsacký cáb - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka a práce spojené s provozem horského hotelu vsacký cáb - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Anna Rudolfová

Místo pracoviště Vsetín 957, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka a práce spojené s provozem horského hotelu vsacký cáb - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Vsetín 957, Vsetín)

KUCHAŘ/KA A PRÁCE SPOJENÉ S PROVOZEM HORSKÉHO HOTELU VSACKÝ CÁB
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Horský hotel Vsacký Cáb
NÁPLŇ PRÁCE: Po zaměstnanci požadujeme zajišťování i ostatních prací spojených s provozem hotelu na horách.
NABÍZÍME: Stravování a ubytování zdarma.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně telefonicky, paní Anna Rudolfová, tel.: 732 135 571 v době od 8:00 do 20:00 hod..
Ov.e.: 24.4.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Informace o společnosti Anna Rudolfová

Anna Rudolfová
Vsetín 957
Vsetín
75501
IČO: 64067386
aktualizováno před asi rokem