Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Vsetín

Zdravotnictví / Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Místo pracoviště Smetanova 1484, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Smetanova 1484, Vsetín)

PEČOVATELKY (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Řidičský průkaz sk. B a AKTIVNÍ ŘÍZENÍ osobního motorového vozidla NEZBYTNÉ. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, spolehlivost, samostatnost, trpělivost a ochotu.
NÁPLŇ PRÁCE: : poskytování odborných úkonů péče podle potřeb klientů služby přímo v jejich domácnosti (např. pomoc při hygieně, podávání stravy, pomoc při oblékání, při samostatném pohybu v životním prostoru klienta ad.).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvky na obědy a masáže, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí, věrnostní odměny, další vzdělávání a osobnostní růstu, zázemí stabilní neziskové organizace
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Smetanova 1484
Vsetín
75501
IČO: 73633178
aktualizováno před více než 2 roky