Pekař/pekařka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek, Třinec

Výroba a provoz / Pekař/pekařka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Společnost Pekárna Hradčany s.r.o.

Místo pracoviště Kopernikova 1159, Třinec
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pekař/pekařka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek (Kopernikova 1159, Třinec)

TŘ z:13/2/2024
Náplň práce:
- výroba pekařských výrobků
- vedoucí směny - dohled nad přípravou, výrobou.
Požadujeme:
- zdravotní stav předpoklady pro výkon dané činnosti
- možnost práce na směny.
- zkušenost v oboru.
Nabízíme:
- od 35.000Kč/měsíc/čistá mzda
- příspěvek na dopravu
- 13.plat
- zaměstnanecké slevy na potraviny a pečivo
- stravenky, prémie.
Životopisy zasílejte na adresu nebo volejte 776 876 977.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pekárna Hradčany s.r.o.

Pekárna Hradčany s.r.o.
Kopernikova 1159
Třinec

IČO: 6852742
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pekař/pekařka - pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek