Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží, Jablunkov

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Společnost Slezské uzeniny, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 40, Jablunkov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 16 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží (Nádražní 40, Jablunkov)

TŘ z:13/2/2024 a:4/3/2024
Náplň práce:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
- práce na pokladních systémech
- vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- praxe v oboru.
Nabízíme:
stravné, telefonní paušál, stabilní zaměstnání.
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Slezské uzeniny, s.r.o.

Slezské uzeniny, s.r.o.
Nádražní 40
Jablunkov

IČO: 7329709
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/prodavačka - prodavači potravinářského zboží

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Nádražní 40 40
Jablunkov