Pomocní dělníci v kovovýrobě - ostatní pracovníci na zpracování plechu, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Pomocní dělníci v kovovýrobě - ostatní pracovníci na zpracování plechu

Společnost TGH RENOVA s. r. o.

Místo pracoviště Masarykova 753, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocní dělníci v kovovýrobě - ostatní pracovníci na zpracování plechu (Masarykova 753, Valašské Meziříčí)

Požadujeme: Manuální zručnost a pečlivost, pracovitost a spolehlivost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: Broušení ocelových dílů ruční elektrickou bruskou. Zaškolíme.
Nabízíme: Stravenky, benefitní karty, firemní akce, mimořádné odměny dle hospodářského výsledku, možnost vzdělávání a profesního růstu.
ov. 14.9.

Informace o společnosti TGH RENOVA s. r. o.

TGH RENOVA s. r. o.
Masarykova 753
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 561070
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz