Pracovníci výroby vrat - montážní dělníci ostatních výrobků, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Pracovníci výroby vrat - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost SPEDOS Servis s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 771, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci výroby vrat - montážní dělníci ostatních výrobků (Hranická 771, Valašské Meziříčí)

Pracovní náplň:
- kompletace vrat
- zámečnické práce
Požadujeme:
- vyučení ve strojním či příbuzném oboru
- manuální zručnost, aktivní přístup
- schopnost týmové práce
Nabízíme:
- práci pouze v JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU
- zázemí české firmy
- 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
- dárkové poukázky Unišek k vánocům
- firemní akce
Ozvěte se nám!
Zaměstnanecké výhody: 22 dní dovolené, 3 dny sickdays, penzijní připojištění, dárkové poukázky na vánoce, odměny při pracovním výročí.
První kontakt: emailem.
ov. 23.2.

Informace o společnosti SPEDOS Servis s.r.o.

SPEDOS Servis s.r.o.
Hranická 771
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 5665817
aktualizováno před asi 2 roky