Řidič/ka vysokozdvižného vozíku do provozu obalové logistiky - řidiči vysokozdvižných vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Řidič/ka vysokozdvižného vozíku do provozu obalové logistiky - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost LAŠEK spol. s r.o.

Místo pracoviště U Sirkárny 658, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 200 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka vysokozdvižného vozíku do provozu obalové logistiky - řidiči vysokozdvižných vozíků (U Sirkárny 658, České Budějovice)

Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, aktivní přístup k práci, spolehlivost, zkušenost s řízením VZV (možnost zajištění oprávnění na VZV).
Náplň práce: provozní manipulace s obaly, příjem vykládka kamionu, výdej nakládka kamionu, spolupráce a komunikace s disponenty pro zajištění potřebného toku obalů.
Nabízíme: stabilní zázemí společnosti, příspěvek na stravu, možnost profesního rozvoje, pracovní poměr na dobu určitou.
Bližší informace: možnost jednosměnného a třísměnného provozu.
Osobní schůzka možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o společnosti LAŠEK spol. s r.o.

LAŠEK spol. s r.o.
U Sirkárny 658
České Budějovice
37004
IČO: 46678620
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz