Servisní / montážní technici - montážní dělníci elektronických zařízení, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Servisní / montážní technici - montážní dělníci elektronických zařízení

Společnost CODACO ELECTRONIC s.r.o.

Místo pracoviště Hemy 825, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní / montážní technici - montážní dělníci elektronických zařízení (Hemy 825, Valašské Meziříčí)

SERVISNÍ / MONTÁŽNÍ TECHNICI
POŽADUJEME: vzdělání elektrotechnického směru výhodou, zkušenosti v oblasti slaboproudých zařízení, oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou, základní znalost práce s PC, ŘP sk. B podmínkou, manuální zručnost, flexibilita, samostatnost, ochota vzdělávat se.
NÁPLŇ PRÁCE: montáž a servis systémů sestra-pacient v rámci nemocnic a domovů seniorů na území ČR a SR, práce mohou být jednodenní i týdenní (turnusové) - dle potřeby. Provádíme kompletní montáže, od přípravy kabelových tras a vedení kabeláže až po montáž koncových prvků a jejich programování.
NABÍZÍME: práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, elektronické stravenky, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, po 1.roce 5 týdnů dovolené, 13. plat.
Možnost prodloužení pracovního poměru.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CODACO ELECTRONIC s.r.o.

CODACO ELECTRONIC s.r.o.
Hemy 825
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25365312
aktualizováno před více než 2 roky