Správce budov (m/ž) - provozní zámečníci, údržbáři, Vsetín

Výroba a provoz / Správce budov (m/ž) - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Místo pracoviště Bobrky 462, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce budov (m/ž) - provozní zámečníci, údržbáři (Bobrky 462, Vsetín)

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU / NOVOU KOLEGYNI NA POZICI SPRÁVCE BUDOV.

OČEKÁVÁME:
• minimálně SŠ vzdělání technického směru (případně praxi alespoň 10 let)
• znalosti v oblasti údržby nevýrobních zařízení a budov (VZT, elektro, tlakové nádoby, kompresory, EPS, EZS aj.)
• platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (nutnou podmínkou)
• výbornou znalost práce na PC – MS Office (nutnou podmínkou)
• řidičský průkaz skupiny B
• samostatnost, zručnost, časovou flexibilitu a aktivní zájem o práci

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• zodpovědnost za údržbu a chod nevýrobních strojů a zařízení, odstraňování jejich poruch
• plánování preventivních kontrol a revizí nevýrobních strojů a zařízení dle legislativních požadavků
• energetický management a vedení odpadového hospodářství
• komunikace s dodavateli a servisními firmami
• příprava nabídek a rozpočtů pro realizaci servisní zásahů včetně řešení detailů pro realizaci s externími firmami

NABÍZÍME:
• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• odpovídající mzdové ohodnocení
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
• dotované stravování
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné mobilní tarify, úrazové připojištění, příspěvek na penzijní spoření
• systém zaměstnaneckých výhod Cafeteria Benefity Café

Těšíme se na Vaše životopisy.

Informace o společnosti Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Bobrky 462
Vsetín
75501
IČO: 25114638
aktualizováno před asi 2 roky