Brusič - brusiči nástrojů a kovů, Dobruška

Výroba a provoz, Služby / Brusič - brusiči nástrojů a kovů

Společnost PZP KOMPLET a.s.

Místo pracoviště Na Poříčí 1016, Dobruška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič - brusiči nástrojů a kovů (Na Poříčí 1016, Dobruška)

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 15:00 hodin, e-mailem na adresu nebo osobně po předchozí domluvě.
Požadavky:
- fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce).
Náplň práce:
- brusič do zámečnické dílny pro rozšiřující se výrobu
- zabrušování svárů, vrtání, závitování.
Nabízíme:
- práce v kolektivu rozvíjející se firmy, příjemné prostředí
- dlouhodobou a stabilní práci
- příspěvek na stravování
- nástupní plat dle dosažené praxe.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PZP KOMPLET a.s.

PZP KOMPLET a.s.
Na Poříčí 1016
Dobruška
51801
IČO: 25932161
aktualizováno před téměř 2 roky