Mzdová účetní - mzdoví účetní, Opava

Finance, Administrativa / Mzdová účetní - mzdoví účetní

Společnost OSTROJ a.s.

Místo pracoviště Těšínská 1586, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 31 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová účetní - mzdoví účetní (Těšínská 1586, Opava)

KO: Mgr. Ladislav Botur, vedoucí odboru Lidské zdroje, tel.: +420 724 074 264
PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru-výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.

POŽADUJEME:
- Min. SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření).
- Praktická zkušenost jako mzdová/ý účetní/payroll specialist min. 5 a více let podmínkou.
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, internet, mzdový účetní software).
- Znalost práce v RON Software výhodou.
- Výborné komunikační a argumentační schopnosti.
- Pečlivost, preciznost.
- ŘP sk. B.

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dopravu.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP: Dohodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- Komplexní zpracování mzdové agendy - evidence podkladů pro mzdy, výpočet mezd, tvorba příkazů k úhradě, přehledy pro sociální a zdravotní pojištění, roční zúčtování daní zaměstnanců, vyúčtování srážkové a zálohové daně, zasílání ELDP, ostatní činnosti související se mzdovou agendou.
- Zajišťuje evidenci v docházkovém systému.
- Odpovídá za účetní operace ve mzdové oblasti.
- Zajišťuje komunikaci s orgány veřejné správy.
- Odpovídá za kontroly z Finančního úřadu, Okresní správy sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven.
- Zajišťuje vyúčtování závodního stravování a občerstvovacích automatů.
- Zajišťuje vyúčtování srážek ze mzdy.
- Zajišťuje podklady pro mzdovou účetní závěrku.
- Spolupráce na aktualizaci a rozvoji personálního a mzdového software.

Informace o společnosti OSTROJ a.s.

OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
Opava
74601
IČO: 45193681
www.ostroj.cz
aktualizováno před více než 2 roky