Operátor/ka vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Operátor/ka vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost PLASTVALM s. r. o.

Místo pracoviště Uhelná 68, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Uhelná 68, Valašské Meziříčí)

OPERÁTOR/KA VSTŘIKOLISU
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: manuální zručnost, dobrý zrak,
NÁPLŇ PRÁCE: práce se skalpelem, zakládání a odebírání výlisků ze vstřikolisu
NABÍZÍME: příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: emailem na adrese: osobně na adrese sídla firmy - Uhelná 68, Valašské Meziříčí

Informace o společnosti PLASTVALM s. r. o.

PLASTVALM s. r. o.
Uhelná 68
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 62363514
aktualizováno před 6 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz